Chybová zpráva

  • Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /mnt/data/accounts/f/fenix/data/www/energis24/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in include_once() (line 144 of /mnt/data/accounts/f/fenix/data/www/energis24/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in include_once() (line 147 of /mnt/data/accounts/f/fenix/data/www/energis24/sites/default/settings.php).

Nové energetické zdroje Praha 2012

Termín a místo realizace: 5. – 6. 12. 2012 Nové energetické zdroje Praha 2012

Trasa: 560 km

Počet účastníků: 40

Seznam účastníků

Program s pozvánkou (PDF)

Fotogalerie

Sborník (PDF)

Vyhodnocení zpětnovazebního dotazníku (PDF)

Obsah:

První zastávka v sídle společnosti SAFINA, a.s., kde uvidíme ve světě unikátní, k životnímu prostředí šetrnou materiálově energetickou technologii PLASMA ENVI na recyklaci baterií a automobilových katalyzátorů. Jedním z produktů této technologie je syntézní plyn, který slouží k pohonu v ČR jedinečných, k životnímu prostředí rovněž velice šetrných mikroturbín CAPSTONE, o kterých se dozvíme vše potřebné. Druhá zastávka bude v sídle společnosti ČEZ, kde si prohlédneme jejich řídící dispečink a vyslechneme odbornou přednášku na téma Budoucnost energetických zdrojů ČEZ. Druhý den zavítáme do Ústavu jaderného výzkumu v Řeži u Prahy, kde si po úvodní přednášce prohlédneme experimentální halu a školní reaktor, nové vývojové centrum PET a pokud to povětrnostní podmínky dovolí, svezeme se trojitě hybridním autobusem s palivovým článkem na vodík. Celý zájezd zakončíme výčtem novinek z technologické burzy v Belgii, privátního setkání nezávislých výzkumníků ve Francii.


Stránky

 


Mediální partneři:
Technický týdeníkOdpadyTZB-infoPRO-ENERGY magazínEnergie21 - portál o obnovitelných zdrojích energieEnviweb

ENERGY-HUB :: energy mattersProelektrotechniky.czČeská asociace odpadového hospodářstvíTřetí rukaSolární novinkyEnergie kolem nás


Partneři projektu:
EFEKT 2010VŠCHTFEKTMinisterstvo průmyslu a obchoduJihomoravský krajŽivá voda - upraveno Granderem

  RWE E.ONČEPSČEZBOR BiotechnologyB:TECHB:POWERTTSBoanergo

 CAVDNWTHedvigaInovativní technologieRENARDSBoss EngineeringHennlichTarpoVAK

ERSTEGreenway HHO s.r.oYOUNG4ENERGY s.r.o.KlimakomCampus VeoliaBIOxChangeVčelařství Sedláček