Technický týdeník: Ohlédnutí za konferencí ENERGIS 24

Nové technologie pro materiálově energetické využití biomasy i odpadů pyrolýzou a zplyňováním 2014


Článek ke stažení [PDF]

Dne 4. prosince 2014 se konal 7. ročník specializované konference zaměřené na nové technologie nejen pro materiálově energetické využití biomasy i odpadů pyrolýzou a zplyňováním, ale i na další, doposud netradiční vývojové trendy či doprovodné technologie. Celá konference se nesla v příjemné konstruktivní a tvůrčí atmosféře a posloužila ke sdílení informací i navazování kontaktů. Na našich akcích již tradičně dochází k promísení vědecko-výzkumných pracovníků, potenciálních zájemců, finančníků, techniků a energetiků, projektantů, ale i učitelů a studentů, takže je možné pořádat velice pestrá a různorodá jednání.

Po skončení konference se vytvořilo několik diskusních skupinek a debata pokračovala další dvě hodiny. V 18 h se zbylé jádro přesunulo ke kulatému stolu k večeři, kde se vše probíralo až do 20 h. Některou z příštích konferenci tedy pro zájemce připravíme jako dvoudenní. Program, seznam necelé stovky účastníků i plné znění přednášek pod odkazem Pyrolýza a zplyňování najdete po Vánocích i na internetové stránce www.energis24.cz. Dění v sále sledoval za Technický týdeník Jaromír Milický.

...

Publikace a články: 

 


Mediální partneři:
Technický týdeníkOdpadyTZB-infoPRO-ENERGY magazínEnergie21 - portál o obnovitelných zdrojích energieEnviweb

ENERGY-HUB :: energy mattersProelektrotechniky.czČeská asociace odpadového hospodářstvíTřetí rukaSolární novinkyEnergie kolem nás


Partneři projektu:
EFEKT 2010VŠCHTFEKTMinisterstvo průmyslu a obchoduJihomoravský krajŽivá voda - upraveno Granderem

  RWE E.ONČEPSČEZBOR BiotechnologyB:TECHB:POWERTTSBoanergo

 CAVDNWTHedvigaInovativní technologieRENARDSBoss EngineeringHennlichTarpoVAK

ERSTEGreenway HHO s.r.oYOUNG4ENERGY s.r.o.KlimakomCampus VeoliaBIOxChangeVčelařství Sedláček