2. 4. 2009

proběhlo vyhodnocení žádostí  podaných v rámci programů E1 – Výstava, kurz, seminář v oblasti energetiky a programu E-2  - Publikace, příručka, informační materiál v oblasti úspor energie. Hodnotitelská komise doporučila tři ze čtyř podaných projektů.

První z nich (č. rozhodnutí – 122142 9101)   je seminář v oblasti energetiky: Putování po zdrojích, přenosu a efektivním užití energie v budovách. Po několika týdnech   příprav, konzultací a telefonování rozesílám potenciálním zájemcům z řad podnikatelských subjektů zaměřených na energetiku výzvu ke spolufinancování neziskového vzdělávacího projektu  (odkaz na celý soubor, který tam byl)            

Druhý je (č. rozhodnutí – 122142 9123) seminář: Technické systémy pro energetické využití odpadů prostřednictvím energetického zplyňování, který koncepčně vychází z loňského semináře a také se uskuteční v předvánočním čase. Na jeho přípravu je dost času, přesto předběžně koncipuji první oznámení pro nábor přednášejících (odkaz na celý článek přiložený v emailu)

Třetím podpořeným projektem  (č. rozhodnutí – 122142 9104) je publikace, příručka, informační materiál v oblasti úspor energie:  Energetické zplyňování a jeho cesta k vyšší účinnosti a využití odpadů. Svým stylem i rozsahem práce naváže na přehledovou studii:  Možnosti výroby elektrické energie z OZE – Elektřina s vůní dřeva.
 

 


Mediální partneři:
Technický týdeníkOdpadyTZB-infoPRO-ENERGY magazínEnergie21 - portál o obnovitelných zdrojích energieEnviweb

ENERGY-HUB :: energy mattersProelektrotechniky.czČeská asociace odpadového hospodářstvíTřetí rukaSolární novinkyEnergie kolem nás


Partneři projektu:
EFEKT 2010VŠCHTFEKTMinisterstvo průmyslu a obchoduJihomoravský krajŽivá voda - upraveno Granderem

  RWE E.ONČEPSČEZBOR BiotechnologyB:TECHB:POWERTTSBoanergo

 CAVDNWTHedvigaInovativní technologieRENARDSBoss EngineeringHennlichTarpoVAK

ERSTEGreenway HHO s.r.oYOUNG4ENERGY s.r.o.KlimakomCampus VeoliaBIOxChangeVčelařství Sedláček